Logo
DEN BEZ BATOHŮ - další aktivita v rámci projektu HRDÁ ŠKOLA


V úterý 21. listopadu jsme ve škole opět zažili trochu netradiční den. Všichni žáci i pedagogové se zapojili do aktivity v rámci projektu Hrdá škola - Den bez batohů. V ento den bylo jedinou podmínkou zapojení se do akce přinést si věci do školy v čemkoliv jiném než ve školní aktovce, batohu nebo v případě pedagogů v kabelce, tašce apod.
Dočkali jsme se tedy opravdu zajímavých nápadů od cestovních kufrů, kdy to na školní chodbě ráno vypadalo skoro jako kdybychom odlétali někam k moři, přes košíky různých tvarů a velikostí, přes proutěnou nůši, kufříky, krabice, květináč až po kočárek pro panenky nebo rudlík.
Nápadů bylo velké množství a velmi nás bavilo sledovat, co vše je možné vymyslet. Děkujeme rodičům za spolupráci s vymýšlením i realizací.

Další aktivitou, kterou budeme během projektu absolvovat je Dobrý skutek na Vánoce, která probíhá od 1. prosince až do Vánoc.  Už teď se těšíme na další zpestření výuky.

Základní škola
21. listopadu 2023 11:55
Publikoval: Zuzana Beranová