Logo

Stejně jako každým rokem jsme se i letos , a to v pondělí 4. prosince 2023, sešli společně u kostela sv. Prokopa na Bezděkově při příležitosti rozsvěcení stromečku a přivítání adventního času. 

Nejprve jsme se vydali na světélkový průvod, kdy jsme se s krásně rozsvícenými lucerničkami prošli po obci a užili si krásného zimního zasněženého večera.

Poté děti z mateřské i základní školy společně zazpívali několik koled a pustili jsme se do odpočítávání času do rozsvícení stromečku.  Vše krásně vyšlo a stromeček se krásně rozzářil. Již rozsvícenému stromečku jsme ještě zazpívali koledu Štědrej večer nastal.

Předvánoční atmosféru nám přinesli také bratři Matyáš a Kristián Němcovi a Tomáš Zákravský. Zatroubili nám krásné vánoční písně a umocnili tím celkově příjemně strávený podvečerní čas.

Nakonec jsme se všichni mohli zahřát teplým čajem a ochutnat některou z buchet, které pro všechny připravili zaměstnanci školy.

Děkujeme panu Vernerovi, že nám zajistil elektřinu  a postaral se o samotné rozsvícení stromečku a také všem, kteří společně s námi přivítali už tolik očekávaný adventní čas.

 

Základní škola
05. prosince 2023 14:22
Publikoval: Zuzana Beranová